با بهترین کیفیت

خدمات ما

خدمات زیر در مطب دندانپزشکی دکتر پوریا محمدپرست توسط خود دکتر و سایر متخصصان دندانپزشکی در مشهد انجام می‌شود. مطب دندانپزشکی دکتر پوریا محمدپرست در مرکز مشهد محله ملاصدرا واقع شده است.

 

کامپوزیت دندان

کامپوزیت یک ماده مصنوعی است که از ترکیب چند ماده ساخته شده که هرکدام ویژگی منحصر به فردی دارند. به طور خلاصه؛ کامپوزیت موادی خمیری شکل است که برای درمان پوسیدگی؛ اصلاح فرم دندان و رفع عیوب دندان استفاده می‌شود. کامپوزیت در طیف رنگی وسیعی از رنگ سفید وجود دارد که در مطب دکتر پوریا محمدپرست بیماران می‌توانند بر اساس رنگ پوستشان و یا رنگ دیگر دندان‌ها کامپوزیت با تناژ مناسب خود را انتخاب کنند.

ایمپلنت دندان

دندانپزشک در این روش یه میله کوچک به شکل پیچ طی فرآیند جراحی در استخوان فک جاگذاری می‌کند تا با جوش خوردن آن به استخوان‌های اطراف آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود. در حقیقیت دندانپزشک ریشه دندان را با پایه ایمپلنت ایجاد و روکش دندان هم که همان تاج دندان می‌باشد. به همین علت است که برای ایمپلنت دندان نیازی به دندان‌های اطراف نیست و در داخل استخوان فک جاگذاری می‌شود.

بریج دندانی

بلیچینگ: سفید کردن دندان‌ها با قرار دادن مواد سفید کننده بر روی دندان انجام می‌شود.

این درمان زیبایی با دو روش انجام می‌شود:

1- بلیچینگ در مطب «In Office Bleaching»

2- بلیچینگ در منزل «At Home Bleaching»

اصلاح طرح لبخند

طراحی لبخند به عنوان یک برنامه درمانی ترکیبی هدفش ترمیم زیبایی شکل، اندازه و رنگ دندان‌هاست و روشی برای افزایش زیبایی لبخندتان. در طراحی لبخند علاوه بر ارزیابی ساختار دهان با استفاده از شاخصه‌های زیبایی مثل تقارن، تناسب و زیبایی به لبخند شما فرم می‌بخشد. تاثیرگذارترین عامل در چهره، لبخند با دندان‌هایی زیبا است که امروزه افراد زیادی خواستار آن هستند. طراحی لبخند یک روش برای بهبود بخشیدن به دندان ها و لبخند شما می باشد.

لمینت دندان

Dental laminate  یا همان لمینت دندان که با نام ونیر (Veneer) هم شناخته شده هست، روکشی بسیار نازک است به رنگ دندان، و برای زیبایی بیشتر لبخند و ظاهر فرد کارآمد است. لمینت‌ به غیر از مزایای زیبایی شناختی، مزایای دیگری هم دارد از جمله مقاومت و قدرت دندان را افزایش می‌دهد و با پوشش عدم تراز و عیوب دندان، دندانها را مرتب و یکنواخت نشان می‌دهند.

انجام خدمات پرانتز نامرئی

ما یک راه حل مدرن برای صاف کردن دندان ها را از طریق پرانتز های شفاف ارائه می دهیم که به طور خاص به دهان شما بستگی دارد.

دندان‌ها گاهی اوقات در موقعیت نامنظم هستند از زمان رشد آنها و گاهی اوقات در زندگی بعدا حرکت می‌کنند. با پرانتزهای صاف، ما می‌توانیم انواع بی‌نظمی‌های ارتودنسی را درمان کنیم و لبخند زیبا را بدون ناراحتی از داشتن فلز روی دندان‌ها آرشیو کنیم.

 
 

ارتودنسی

درمان های کانال ریشه

جراحی فک و صورت